Doučování matematiky v Hradci Králové dle nové metodiky

1976

Pokud dítěti matematika nejde, nemůžete spoléhat na to, že mu budou stačit hodiny ve škole. Učitelka nemá čas se věnovat každému individuálně. Můžete se pokusit vysvětlit mu to doma, ale upřímně si řekneme, že matematika se zapomíná, a u spousty věcí ani nemusíte vědět, jak je spočítat. Natož jak je vysvětlit svému dítku. Nejlepším řešením je jednoznačně doučování s kvalifikovaným lektorem. Samozřejmě vás to bude něco stát, ale najdou se i školy, které nabízí individuální výuku za výhodnou cenu skupinových kurzů. Jednou z nich je škola matematiky 2plus2 v Hradci Králové.

Průběh výuky

Každé dítě na začátku vyplní test, podle nějž si lektoři udělají představu, co mu jde a co je třeba zlepšit. Výuka následně probíhá v budově Obchodní akademie v Hradci Králové v odpoledních hodinách od 15 do 19 hodin ve skupinkách maximálně čtyř žáků. Záleží jen na vás, kolik hodin týdně si zaplatíte, docházet je možné i nárazově. S vyšším počtem hodin cena klesá.

Velkou výhodou, kterou moc škol nenabízí, jsou pravidelné zprávy. Lektoři 2plus2 vás informují o tom, jaké dělá dítě pokroky, co se mu daří a co ne. A když se vám bude zdát, že nepozorujete žádnou změnu, je možné kdykoliv navštěvování školy přerušit.

Matematika pro všechny

Doučování matematiky není vhodné pouze pro děti, které v učivu plavou. Školu 2plus2 navštěvují i nadaní studenti, kterým lektoři v rámci učebního programu 2plus2 pro premianty pomáhají objevovat nová kouzla jejich oblíbené vědy.

Program Malý Pythagoras je určený předškolákům od čtyř let. Děti se formou her seznámí se základy geometrie, sčítáním, odčítáním, násobením a dělením. Právě v předškolním věku jsou v období, kdy se jim nejrychleji vyvíjí mozek, a tak učením matematiky v tomto období plně podpoříte jejich potenciál. Vstup do první třídy pro ně bude o mnoho snadnější.

Na ceny různých programů se podívejte přímo na webu školy 2plus2. Uvidíte, že si doučování matematiky může dovolit opravdu každý.