Zábava v režii profesionálů

2406

Když se spojí dva profesionálové, nemůže vniknout nic jiného, než společnost se silným postavením. Tak se stalo i v případě spojení eventové agentury Bajadéra s. r. o. s reklamní agenturou Bodlák s. r. o. Provázáním vzájemných zkušeností a tradic vznikla profesionální event agentura, jež se pyšní názvem BBA Group s. r. o. Společnost s ručením omezeným působí na českém trhu od roku 2004, obě společnosti, které se rozhodli zaštítit svou činnost společným názvem, disponují však zkušenostmi mnohem delšími, a tak mohou svým klientům nabídnout jen ty nejkvalitnější služby.

Aby zábava nestála

Čeká vás firemní událost, jež si žádá, aby její organizace byla na úrovni? Pozvěte si na pomoc eventovou agenturu, která promyslí každý detail tak, aby event odrážel dobré jméno vaší společnosti. Je sice fajn, když máme uvědomělé zaměstnance, kteří přicházejí se zaručenými typy, jak firemní večírek nebo soustředění uspořádat nejlépe, ne vždy je to ale to pravé ořechové.

Eventová agentura disponuje vysokou kvalitou a profesionalitou. Důkazem toho je řada spokojených klientů, mezi něž patří například značka Peugeot, Česká spořitelna či obchodní domy Globus. Svěřte se do rukou společnosti BBA Group s. r. o. a zařaďte se mezi spokojené zákazníky i vy.

Od Teambuildingu po profesionální Roadshow

Služby agentury BBA Group s. r. o. jsou opravdu velice široké a pořádání firemních akcí má agentura opravdu podchycené. Pro zkušené organizátory a usměvavé hostesky není zkrátka nic nemožné, a tak uspořádají stmelující Teambuilding, stejně jako kvalitní Roadshow. Opravdovým specialistou je společnost i v pořádání rodinných a dětských dnů. Díky realistickým kostýmům z dílen této agentury se z rázu ocitnete uprostřed šmoulí vesničky nebo usednete k ohni indiánských náčelníků. Větší legraci jste ještě nezažili. Přesvědčte se sami, svěřte události do rukou profesionální agentury a užijte si skvělou zábavu!