Stravte dovolenou na jachtě

2417

Pokud vás už nebaví klasické dovolené u moře, kde jen ležíte u vody nebo trávíte čas v hotelovém komplexu, zkuste něco nového. Poznávejte různá zajímavá zákoutí a to z plachetnice. Vezměte partu kamarádů či rodinu a jeďte si užívat na moře.

Dovolená na lodi je přesně to, co hledáte!

Plavba po moři je skvělým zážitkem a koníčkem, který se časem může stát i závislostí. Pokud milujete moře, adrenalin ale i pohodu, jachting je rozhodně pro vás to pravé. Zkuste něco nového, neprobádaného a užívejte si netradiční dovolenou. A jak postupně naskočit na loď jménem jachting? Nejprve vyplujte s kýmkoliv na moře. Zjistíte, zda vám plavba po moři něco říká. Pokud ano, na řadě jsou kurzy jachtingu, přednášky a v neposlední řadě kapitánský průkaz. Potom už vám nic nestojí v cestě a můžete si tohoto skvělého koníčku naplno užívat. Pronájem jachet dnes už není nic nedosažitelného. Stačí se obrátit tam, kde jsou skuteční odborníci a navíc vám nabídnou super ceny, nabídky a služby.

Firma Yachtcharter, působící na trhu již 20 let, vám poradí s výběrem lodi, kterou si pak můžete zarezervovat a plavit se na ní. Nebudete mít důvod chodit jinam, protože jako u jediné firmy v ČR platíte zálohu jen 15% místo 50%, jak to běžně bývá. Na nic nečekejte a využijte této skvělé nabídky a dalších nadstandardních služeb, které Yachtcharter nabízí, jak před plavbou, tak po ní. Nebudete litovat!

Kapitáni, kteří jsou klientům k dispozici, jsou ti nejzkušenější a jsou na ně kladeny vysoké nároky. Jsou to nejen machři ve svém oboru, ale zároveň příjemní a společenští lidé, technicky zdatní a dobře jazykově vybavení.

Dovolená na jachtě je přesně to co hledáte, pokud rádi poznáváte nové způsoby zábavy a dobrodružství. Navíc pokud je to s firmou, která je ve svém oboru skutečně jednička, nic nebude problém. Tomu se říká dokonalá dovolená!