Zacestujte si časem, pořiďte si nevšední dárek z minulého století

1943

20. a 30. léta minulého století jsou pro mnohé z nás obdobím pohody a naivního pohledu na svět. Alespoň tak to na nás přenášejí krásné dobové filmy. Interiéry v těchto filmech jsou zdobeny krásnými předměty, které vedle skvělých herců dotvářely pozitivní atmosféru.

Pokud si chcete kousek atmosféry té doby přenést k sobě domů, můžete si v současné době pořídit zdařilé imitace předmětů, které jsou k nerozeznání od originálů té doby. Pořiďte sobě či svému blízkému atypický dárek, který vám tuto dobu přiblíží.
Tím dárkem mohou být interiérové lampičky, sochy a sošky, hodiny, vázy, svícny, zrcadla, šperkovnice, nástěnné konzole a mnoho dalšího. Všechny předměty jsou ručně malované. Některé barvy obsahují kovové prášky, hlavně bronzový, aby bylo docíleno co nejvěrohodnějšího napodobení originálu nebo aby se předmět co nejvíce přiblížil dekoracím a předmětům daného období.

Podívejte se na decortime.cz a zkuste vybrat atypický dárek. Pokud si nebudete jistí ve výběru dárku, můžete zvolit variantu dárkového poukazu.