Kde si vypůjčit automobil v Praze

2032

Potřebujete se někam rychle dostat, ale nemáte vlastní automobil? Nebo se chystáte uspořádat zájezd pro pár přátel, chystáte se na sportovní utkání, či nějakou jinou záležitost a nemáte k dispozici dostatečně velké motorové vozidlo? Buďte bez obav. Může vám být k dispozici skvěle vybavená autopůjčovna RENECAR Praha.

Řeč je o autopůjčovně, která se nachází poblíž obchodního centra na Novém Smíchově. Konkrétně ji najdete v ulici Staropramenné. Nabídka motorových vozidel je velmi široká a jistě tu najdete to, co právě hledáte.

Celou nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti. Autopůjčovna, co se osobních vozů týká, nabízí klasické automobily, automobily střední třídy, luxusní vozy pro speciální příležitost, nebo i minibusy. Zkrátka vše na co si vzpomenete. Podrobnou nabídku včetně fotodokumentace naleznete na webu, kde jsou všechna vozidla podle kategorií přehledně seřazena. Mimo osobní vozidla najdete v autopůjčovně i menší užitkové vozy a dodávky.

Autopůjčovna RENECAR se chlubí nejen širokou nabídkou, ale také špičkovými službami, kterými se vždy klientům snaží vyjít co nejvíce vstříc. Vámi požadovaný vůz vám bude zdarma přistaven a zase vyzvednut kdekoli po celé Praze. Záleží jen na vás kam a na kterou hodinu si ho objednáte.

Objednávat vozidla můžete 24 hodin denně a to na mobilním čísle, nebo na pevné lince. V případě, že se vozidlo porouchá, či dojde k jiné technické závadě, má autopůjčovna k dispozici vlastní odtahovou službu. Vám bude k dispozici náhradní vůz a veškeré vyřizování půjde přes společnost a vy se tedy nebudete muset o nic starat.

Co se týče ceníku, u většiny vozidel najdete ceny na webu. Vždy je však přesná cena specifikována v rámcové smlouvě, kterou každý klient před pronájmem sepisuje. Pokud se stanete pravidelnými zákazníky, jistě vás potěší možnost VIP karty, se kterou se vám dostane spousta dalších výhod.