Netradiční vánoční večírek na lodi v Praze

2101

Naplánovat netradiční vánoční firemní večírek není nic jednoduchého. Hosté by měli cítit uvolněně a hlavní je zajistit dobrou zábavu. A pokud jste se do pořádání téhle události ještě nepustili, je nejvyšší čas se do toho pustit.

Abychom Vám tuto práci usnadnili našli jsme pro Vás hned tři velmi zajímavá místa nejen v Praze, kam za zábavou s kolegy vyrazit.

Salónní motorová loď Európé Vám nabídne netradiční pohled na krásy předvánoční Prahy z hladiny Vltavy.Svěřte realizaci netradičního vánočního večírku do rukou sehraného týmu s více jak 20 lety praxe a stovkami spokojených klientů. Kompletně zajistí pro Vaši společnost jakoukoli firemní akci dle Vašich požadavků s řadou doplňujících služeb.

Restaurace ve vysílací věži v Liberci – vydáváme se přímo na Ještěd do nově zrekonstruované restaurace přímo ve vysílací věži. Její uspořádání do kruhu vytváří jedinečnou atmosféru. Když k tomu přidáme ještě fakt, že si s kolegy budete připíjet nad oblaky, pak už není co dodat.

Prostor pro kulturní a technologické projekty v areálu brněnských mrazíren nabízí možnost zajít do divadla nebo si vyzkoušet Fablab – výrobní prostor vybavený technologiemi, které nejsou mimo korporátní a univerzitní laboratoře dostupné. Pokud se tedy vaše firma specializuje v tomto odvětví, můžete si zábavnou formou navzájem vyrobit dárek k Vánocům.

Kam za zábavou vyrazíte Vy?