Poznejte krásy Kuby

1943

Kuba to je největší ostrovní stát v Karibiku. Kuba to jsou nekonečné bílé pláže, krásné počasí, příjemní lidé a hlavně průzračné azurové moře, které nabízí hojné množství ryb pro rybáře a nezapomenutelný zážitek pro každého potápěče.

Kuba nabízí nejlepší potápění v celém Karibiku. Je to nezapomenutelný zážitek, při kterém můžete spatřit žraloka, nebo můžete šnorchlovat s krokodýlem.

Kromě ponorů se žraloky patří k zajímavým zážitkům i setkání s místními obrovitými kanici. Kromě těchto obrů se zde můžete setkat s nádhernými tarpony s flegmatickými rejnoky. Dále můžete vidět želvy a další klasikou Karibiku, jako např. zelenými murénami, barakudami a jinými obyvateli karibského moře.

Rybáři na Kubě naleznou nadpozemský klid a nezapomenutelný zážitek s míst, kde příroda ještě neztratila svou divokost.

Kuba je země s bohatou, inspirativní historií. Země, která Vám nabídne nevšední zážitky. Přijeďte si ochutnat a vychutnat Kubu. Na stránkách divingincuba.cz naleznete vše, co potřebujete proto, abyste mohli vyrazit na Kubu. V nabídce jsou pobyty ve vybraných hotelech, pronájem auta k individuálnímu cestování, jízdenky na turistické autobusy, potápění na Kubě a rybaření v nejlepších kubánských destinacích.  Dovolená na Kubě nabízí nezapomenutelnou dovolenou i těm nejnáročnějším cestovatelům.