Jak spojit předání dárku s výletem a zábavou?

1328

Chcete neobvyklým způsobem překvapit děti, partnera, kamaráda či kolegu?

Schovejte jim dáreček na nějakém zajímavém či tajuplném místě, třeba v přírodě, a následně uveďte tuto úschovu do jedné speciální aplikace, která za Vás zašle příjemci informativní a navigující zprávy v termínech, které si sami určíte. Příjemce si pak bude muset dojít dáreček sám najít na základě obdržených instrukcí. O chvilky napětí a zábavu určitě nebude nouze.

Vyzkoušeli jsme pro Vás aplikaci na Senzaday.cz.

Využít ji lze při plánování oslav výročí, svátků, na Vánoce nebo jen tak pro potěšení, třeba o víkendu, na dovolené či při utužování pracovního kolektivu.

Jak na to? Je to velmi jednoduché.

V aplikaci Senzaday se zaregistrujete a pro tuto službu sem uvedete kontakty na 1 až 3 příjemce (jeden dárek může obdržet více osob).

Dále uvedete termín (datum a hodinu), kdy chcete, aby příjemci přišla první zpráva. Tato zpráva bude anonymní, pouze s informací o provedené úschově v jeho prospěch. V tuto chvíli příjemce neví, od koho zpráva je a kde je předmět uschován. Bude zde ale informace, kdy mu přijde 2., již konkrétní zpráva. Do té doby to pro něj budou chvíle napětí, protože nebude vědět, od koho má co očekávat.

Pak ještě uvedete druhý termín, ve kterém již příjemci dorazí informace, kdo je zadavatelem (můžete uvést své jméno nebo Ježíšek, tajný ctitel, babička, atp.), kde je předmět uschován a koho a co za pomůcky si vzít k hledání sebou.

Příjemci tak tedy může přijít například týden před narozeninami první anonymní zpráva o uschovaném dárku a v den narozenin přijde v určenou hodinu již konkrétní zpráva. A oslavenec může jít hledat. Dárek můžete uschovat kdekoliv, v bytě, na půdě, na zahradě nebo někde v přírodě.

Děti budou o dovolené také potěšeny, když budou hledat nějaké ty uschované dárečky … kdo si hraje, nezlobí 😊

Senzaday aplikaci lze také využít pro případ, pokud chcete své blízké překvapit v daleké budoucnosti, to pak stačí uvést jako druhý termín datum například až za 2, 5 či 10 let. Tomu je ale samozřejmě potřeba přizpůsobit způsob a místo uschování.

To je pak překvapení, když po letech obdržíte zprávu, že si máte jít vyzvednout uschovaný dáreček, třeba starou slivovici, dobový tisk, staré fotografie, hezkou zprávu od zadavatele, atp. Je to aplikace určená všem bez rozdílu věku. Určitě se pobavíte.