Plánujete stavět halu? Vyzkoušejte výhody montovaných hal

2196

Montované haly se hodí v případě, kdy rychle potřebujete zastřešené místo pro výrobu nebo uskladnění produktů. Ne vždy se podaří sehnat výhodný pronájem zastřešené budovy a na řadu proto přichází jednoduché, ale velmi efektivní řešení. Montované haly nabízí komfort klasických hal a zároveň umožňují velmi rychlou montáž. Jak to funguje a proč si nechat postavit právě montovanou halu?

Montované haly na klíč podle vašich potřeb

Vysoce kvalitní montované haly na klíč jsou vynikající alternativou pro všechny, kteří potřebují halu pro sklad, jako velkou garáž pro uložení techniky, nebo za jiným účelem, a nemají čas nebo finance na shánění pronájmu nebo přímo koupi klasické budovy. Bohaté zkušenosti s výrobou i realizací montovaných hal zajišťují, že výsledek bude naprosto prvotřídní a téměř ani nepoznáte, že se nenacházíte v klasické hale.

Proč právě montované haly?

Jaké jsou hlavní důvody, proč byste se měli rozhodnout právě pro montované haly? Je jich mnoho…

Skvělá cena

Náklady na pořízení a realizaci montovaných hal jsou mnohem nižší, než klasický pronájem nebo dokonce koupě podobné zastřešené budovy. Výrazně tak ušetříte na výdajích a ušetřené peníze budete moci investovat do vývoje nebo do reklamy.

Nízké náklady na údržbu

Montované haly nevyžadují žádnou zvláštní péči a nemusíte se o ně příliš starat. Bohatě postačí klasický úklid a drobná údržba.

Zvětšení nebo propojení

Díky velké flexibilitě a různým variantám je možné halu kdykoliv jednoduše zvětšit nebo propojit s jinými halami. Pokud vaše firma poroste, hala může jednoduše růst také a nemusíte se stěhovat.

Rychlá montáž

Hlavní a velkou výhodou montovaných hal je jejich skutečně rychlá montáž nebo případná demontáž. Výroba i realizace netrvají příliš dlouho a výsledné prostory máte k dispozici ve velmi krátkém časovém horizontu.

Přesně podle vašeho přání

Montované haly jsou vyráběny na klíč a je brán maximální ohled na všechny konkrétní požadavky zákazníka. Rozměry, velikost, výška i další parametry je možné upravit přesně tak, aby montovaná hala odpovídala všem vašim požadavkům.

Na co všechno lze montované haly využít?

Haly je možné využít jako klasické jednoduché montované skladovací haly nebo zemědělské haly. Dalším typem jsou obloukové haly například pro sportovní vyžití nebo jako jízdárny pro koně. Možné je i využití jako hangáry pro letadla nebo jako velkou zastřešenou garáž pro stavební nebo zemědělskou techniku. Využití je skutečně různé a parametry montované haly se liší podle toho, na co jí budete potřebovat.

Kvalitní český dodavatel

Firma POLAK CZ s.r.o. byla založena v roce 1991. Od doby svého založení získala řadu cenných zkušeností. Výroba a realizace hal byla dotažena až téměř k úplné dokonalosti. Vsaďte proto na kvalitu a zkušenosti prověřené léty úspěšné práce.