Potisk dárkových předmětů

1344

Pokud chcete věnovat svým blízkým nebo přátelům originální dárek, který jistě všechny mile potěší, ale také pobaví, tak pro vás máme zajímavý tip. Je to potisk dárkového předmětu. Najděte doma nějakou vtipnou fotku nebo obrázek a můžete nechat potisknout plnobarevným potiskem nejrůznější předměty, které si sami přinesete nebo zakoupíte v některém kopírovacím centru.

Nabídku dárkových předmětů, které si můžete nechat potisknout, naleznete na internetových stránkách kopírovacích center. V nabídce je oblečení, jako jsou trička, mikiny a čepice různých velikostí. Dále zástěry, hrníčky, půllitry, láhve, tašky, podložky pod myš nebo puzzle.

Kopírovací centra nabízí možnost potisku logy, obrázky a fotkami. Je možné nechat si natisknout nápisy nebo také číslice. Fotku nebo obrázek může zaslat e-mailem nebo přinést do kopírovacího centra nahrané na CD.

Potištěný dárkový předmět je úžasný dárek, který můžete někomu věnovat k jeho narozeninám, vánocům nebo také k výročí svatby nebo jinému jubileu.

Mezi další služby kopírovacích center patří kopírování, tisk, skenování, vazby například diplomových prací, laminování, tisk vizitek a jiné doplňkové služby.